Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi to największe międzynarodowe święto ekologiczne. Powstało ponad 50 lat temu, aby uświadamiać, jak ważną kwestią jest ochrona środowiska. Z tej okazji przypominamy, co można zrobić dla Ziemi, jak można dbać o naszą planetę. Akademia była bardzo pouczająca, a za razem zabawna, ponieważ odbył się Pokaz Mody Ekologicznej - przygotowany przez dzieci.

Apel przygotowała dla nas klasa IVa i IVb.

Opiekunowie :
p. Agnieszka Patrzykowska
p. Arlena Borecka

Niezmiernie miło jest nam pogratulować :
- Michalinie Kapuścik za zajęcie III miejsca w Konkursie Ekologicznym " Oszczędzaj wodę"
- Zuzannie Mazurek, Jakubowi Pietrzykowskiemu i Franciszkowi Wcisło za zajęcia II miejsca w Konkursie Ekologicznym "Oszczędzaj wodę"
- Julii Pawelec za zajęcie I miejsca w Gminnym Konkursie Ekologicznym  "ZOSTAŃ PROJEKTANTEM EKO-MODY".